TRABZON ÜNİVERSİTESİ

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Başvuruları

 

 

 

 

Tezsiz Yüksek Lisans Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Tezsiz Yüksek Lisans Programı Başvuruları 03-17 Temmuz 2023 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır. Sistem, adayların erişimine 03 Temmuz 2023 tarihinde saat 10.00’da açılacak 17 Temmuz 2023 tarihinde saat 16.30’dan sonra sisteme yeni kullanıcı kaydolamayacak ve sistem saat 17.00’de başvurulara tamamen kapatılacaktır.

Tezsiz Yüksek Lisans Programlara başvuracak adaylar, Sendika indiriminden faydalanmak için "Sendika Aidatı Kesinti Belgesi"ni ya da kurumları tarafından onaylanmış maaş bordrosunu da Başvuru Sisteminde bulunan Sertifika kısmına yüklemelidir.

Not: e-devletten alınan maaş bordrosunun da kuruma onaylatılması gereklidir.

(Başvuru Sistemi için Tıklayınız)

(Başvuru Tanıtım Videosu için tıklayınız)

 

 

Tezli Yüksek Lisans ve Doktora Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Tezli Yüksek Lisans ve Doktora Programı Başvuruları 03-17 Temmuz 2023 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır. Sistem, adayların erişimine 03 Temmuz 2023 tarihinde saat 10.00’da açılacak 17 Temmuz 2023 tarihinde saat 16.30’dan sonra sisteme yeni kullanıcı kaydolamayacak ve sistem saat 17.00’de başvurulara tamamen kapatılacaktır.

(Başvuru Sistemi için Tıklayınız)

(Başvuru Tanıtım Videosu için tıklayınız)

 

 

 

Yabancı Uyruklu Öğrenci Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

Yabancı Uyruklu öğrencilerin Tezli Yüksek Lisans ve Doktora Programına başvuruları 17 Temmuz 2023 tarihine kadar, şahsen veya müracaat tarihleri içerisinde Müdürlüğümüze ulaşacak şekilde posta yolu ile (farklı birimlere ulaşan ve Müdürlüğümüze başvuru tarihleri içerisinde teslim edilmeyen başvurular değerlendirilmeye alınmayacak olup başvurunun takibi tamamen başvuru sahibinin sorumluluğundadır.)Trabzon Üniversitesi Kampüsü Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Söğütlü - Akçaabat/TRABZON adresine yapılacaktır. 

Yabancı uyruklu adaylar başvurularını yaparken başvuru formunu doldurmalı ve istenen belgeleri başvuru formunun ekinde Müdürlüğümüze teslim etmelidir. Başvuru Formu için Tıklayınız.

 

Menüyü Kapat