Sürekli İşçi Alım İlanı Sözlü Sınavına İlişkin Nihai Değerlendirme Sonuçları

4857 sayılı İş Kanunu ile "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca Üniversitemiz bünyesinde sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 2 adet Engelli (Temizlik Görevlisi) ve 1 adet Eski Hükümlü / Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan (Temizlik Görevlisi) alımı için nihai değerlendirme sonuçlarına ilişkin listeler aşağıda yer almaktadır.


Söz konusu pozisyonlara ASIL olarak yerleşmeye hak kazanan adayların 27 Mayıs 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Belgelerini süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar. Asıl olarak yerleşmeye hak kazananlardan süresi içerisinde başvuru olmaması veya asıl olarak yerleşenlerin haklarından feragat ettiklerini yazılı olarak bildirmeleri halinde yerlerine yedek olarak yerleşmeye hak kazananlardan sırası ile yerleştirmeye davet yapılacaktır.

Belgelerini teslim eden adayların evrak kontrolü ve arşiv araştırmaları olumlu olması halinde sözleşmeye davet için kendilerine bildirimde bulunulacaktır. 

Bu duyuru tebligat mahiyetindedir, adaylara ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır. 

SONUÇLAR :

ENGELLİ TEMİZLİK GÖREVLİSİ
Liste İçin TIKLAYINIZ...

ENGELLİ TEMİZLİK GÖREVLİSİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Yerleştirmeye Dair Başvuru Dilekçesi

-  Fotoğraf (3 Adet) 


 
ESKİ HÜKÜMLÜ TEMİZLİK GÖREVLİSİ
Liste İçin TIKLAYINIZ...

ESKİ HÜKÜMLÜ TEMİZLİK GÖREVLİSİ İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

Yerleştirmeye Dair Başvuru Dilekçesi

- Sağlık Kurulu Raporu (Üniversite hastaneleri, tam teşekküllü devlet hastaneleri veya özel hastanelerden alınacaktır. Sağlık kurullarında psikiyatri hekiminin bulunması kaydıyla yerleştiği görevi yapmasına engel bulunmadığı ifadesi alınacak raporda açıkça belirtilecektir. (Örneğin, Temizlik Görevlisi olarak çalıştırılmasında sakınca bulunmamaktadır.)

- Fotoğraf (3 Adet) 

İLETİŞİM:
Belge teslim süreciyle ilgili bilgi almak isteyen adaylar, 0 462 455 10 95, 0 462 455 10 92 numaralı telefonlardan ve pdb@trabzon.edu.tr adresinden yardım alabilir.

Menüyü Kapat