Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Tonya Meslek Yüksekokulu “Bağımlılıkla Mücadele” Konferansı

18 Ekim 2021 Pazartesi - Görüntülenme: 740

Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksekokulu, Tonya İlçe Emniyet Amirliği birlikte 14 Ekim 2021 Perşembe günü saat 11.00’de “Bağımlılıkla Mücadele” konferansı düzenledi. Tonya Meslek Yüksekokulu konferans salonunda gerçekleşen programa; Tonya Kaymakamı Sayın Muhammet İKİS, Tonya İlçe Emniyet Amir V. Sayın Osman Ersen YILMAZ, Yüksekokul Müdürü Sayın Öğr. Gör. İlyas ÜN, Müdür Yardımcıları Sayın Öğr. Gör. Dr. Galip USTA ve Sayın Öğr. Gör. Neşe İŞCAN AYYILDIZ, Daire Başkanı Sayın Recep DEMİR, Şube Müdürü Sayın Harun MOLLAOĞLU, Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden Komiser Yardımcısı Sayın Erdoğan ÖZER, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden Polis Memuru Sayın İlhan TOZLUYURT, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program kapsamında; Sayın Osman Ersen YILMAZ ve Sayın Erdoğan ÖZER tarafından “Bağımlılıkla Mücadele” konusunda sunum ve kısa film gösterimi yapıldı, ayrıca Sayın İlhan TOZLUYURT tarafından da “Dijital Bağımlılık” ile ilgili sunum gerçekleştirildi. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami ölçüde dikkat edilerek gerçekleşen programda, bağımlılık süreci ile alakalı dikkat çekici mesajlar verildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )