Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

4. ÜNİ-DOKAP Sempozyumu

14 Eylül 2021 Salı

4. ÜNİ-DOKAP Sempozyumu, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) Bölgesi Üniversiteler Birliği'nin (ÜNİ-DOKAP) 2021 yılı Dönem Başkanlığı tarafından yürütmekte olan Giresun Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 21-22 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleşecektir. Küresel İklim Değişikliği ve DOKAP Bölgesine Etkileri” isimli sempozyum online olarak gerçekleştirilecektir.

Sempozyum bildirileri için yazım kuralları http://unidokap.com/uni-dokap-dergi-yazim-kilavuzu/ internet adresinde belirtilmiş olup, bildirilerin unidokap@giresun.edu.tr mail adresine 27.09.2021 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

Trabzon Üniversitesi Rektörlüğü

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )