Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

13. Fen ve Teknoloji Proje Sergisi'nin 1. Sanal Sergisi Erişime Açılmıştır

07 Haziran 2021 Pazartesi

Fatih Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Hakan Şevki AYVACI’nın danışmanlığını yaptığı ve bu yıl 13. Kez düzenlenecek olan “Fen ve Teknoloji Proje Sergisi” COVID-19 pandemisi nedeniyle Sanal Sergi olarak gerçekleştirilecektir.

Fen Bilgisi Öğretmenliği Programı dördüncü sınıf öğrencilerinin günlük hayatta karşılaşılabilen ya da karşılaşılabilecek problemlere bilimsel çözümler üretebilmek adına geliştirmiş oldukları teknolojileri Sanal platformda deneyimlemek ve öğrencilerin teknolojik gelişmelere dayalı olarak geliştirmiş oldukları proje tasarımlarını ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )