Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN Milano Eğitim Ataşesi Olarak Atandı

26 Şubat 2021 Cuma - Görüntülenme: 1252

Üniversitemiz Fatih Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile T.C. Milano Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği görevine atandı.

2 Mart 2021 tarihinde yeni görevine başlayacak olan ERDOĞAN, Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU’ya veda ziyaretinde bulundu.

Üniversitemiz Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektörümüz, Üniversitemizdeki özverili ve başarılı çalışmaları dolayısıyla ERDOĞAN’a teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )