Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Rektörümüzden İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret

04 Şubat 2021 Perşembe - Görüntülenme: 695

Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU, Üniversitemiz Kurumsal İletişim Koordinatörü Prof. Dr. Bahar YALIN ile birlikte Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Saadettin KAŞIKÇI’ya iade-i ziyarette bulundu.

İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasında gerçekleşen ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU ve Bölge Müdürü Saadettin KAŞIKÇI, Bölge Müdürlüğü ve Üniversitemiz bünyesinde yürütülen faaliyetler ile paydaşlık çerçevesinde iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretin sonunda Rektörümüz, Bölge Müdürü KAŞIKÇI’ya yeni hizmet binası için hayırlı olsun temennilerini ileterek günün anısına hediye takdim etti.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )