Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Rektörümüze Nezaket Ziyareti

26 Ocak 2021 Salı - Görüntülenme: 637

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN, Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Üniversitemiz Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, eğitim-öğretim meseleleri ve karşılıklı iş birliği konuları görüşüldü.

Yapılan ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Rektörümüz, mevkidaşı Prof. Dr. Selçuk COŞKUN’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )