Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Konsorsiyum Üyesi Olduğumuz “İngilizce Eğitiminde Yeni Bir Yaklaşım: Oyunlaştırma” İsimli Erasmus+ KA201 Projemiz Kabul Edildi.

13 Ocak 2021 Çarşamba - Görüntülenme: 577

Erasmus+ Okul Eğitimi Programı, 2020 Yılı Ana Eylem 2 – İyi Uygulamaların Değişimine Yönelik Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar (KA201), kapsamında Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde hazırlanan ve üniversitemiz Fatih Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümünün de ortak olarak yer aldığı 2020-1-TR01-KA201-094671 referans numaralı “İngilizce Eğitiminde Yeni Bir Yaklaşım: Oyunlaştırma” isimli projemiz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir. Projede ayrıca Trabzon Fatih Sultan Mehmet Anadolu LisesiIstituto di Istruzione Superiore “G. La Pira” (İtalya)Agrupamento de Escolas de Miranda do Corvo (Portekiz) ve Fakulteta za Organizacijske študije v Novem Mestu (Slovenya) eğitim kurumları konsorsiyum üyesi olarak yer almaktadır.

 

 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )