Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Öğretim üyemiz Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN’dan Fransa’daki Öğretmenlerimize Çevrim İçi Seminer

12 Aralık 2020 Cumartesi - Görüntülenme: 1104

Üniversitemiz öğretim üyesi Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN tarafından Fransa’da görev yapan öğretmenlerimize “Gelin Birlikte Oynayalım” adlı çevrim içi seminer verildi. Paris Eğitim Müşaviri Murat DEMİRKAN ve Eğitim Ataşesi Şevket TÜFEKÇİ’nin de katıldığı seminere öğretmenlerimiz büyük ilgi gösterdiler.

Öğretmenlerimizin oyun ve etkinliklerle hem öğrendikleri hem de eğlendikleri seminer, güzel duygu ve temennilerle sona erdi.

Ülkemizin birçok ilinde ve yurt dışında görev yapan öğretmenlerimize ulaşan öğretim üyemiz Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN’a Üniversitemiz adına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )