Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Uzaktan Eğitim Faaliyetlerinin Yürütülmesinde Görev Alan Personellerimize Teşekkür Belgesi

24 Eylül 2020 Perşembe - Görüntülenme: 2320

Covid-19 küresel salgını sürecinde uzaktan eğitim faaliyetlerinin yürütülmesinde görev alan Üniversitemiz personellerine, Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Fatih Eğitim Fakültesi Dekanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen teşekkür belgesi takdim törenine Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU’nun yanı sıra, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hasan KARAL, Prof. Dr. Hüseyin SERENCAM, Fatih Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hikmet YAZICI, Bilgi İşlem Daire Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Alper ŞİMŞEK, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Kürşat ERÜMİT ve pandemi sürecinde görev alan personellerimiz katıldı.

Tören, Sayın Rektörümüzün uzaktan eğitim faaliyetlerinde görev alan personellerimize özverili çalışmalarından dolayı hazırlanan teşekkür belgelerini takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )