Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN'dan "Temassız Oyunlar" Kitabı

23 Eylül 2020 Çarşamba - Görüntülenme: 2013

Üniversitemiz Fatih Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN, Milli Eğitim Bakanlığı adına "Temassız Oyunlar" kitabı hazırladı. Okul öncesi ve ilkokul çocuklarının okula sağlıklı ve mutlu bir şekilde başlayabilmesi için hazırlanan kitapta 60 temassız oyun yer aldı. Temassız Oyunlar kitabının tanıtımı Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK tarafından yapıldı. Bakan Selçuk, oyunları bizzat öğretmenlerle ve çocuklarla deneyimledi. Öğretmenler ve çocuklar, kitaptaki oyunları ilgi ve beğeniyle karşıladı. Pazartesi günü başlayan yüz yüze eğitimde ülkemizin dört bir yanında öğretmenler öğrencilerine bu oyunlarla merhaba dedi. Bakan Selçuk, bu güzel çalışma için öğretim üyemiz Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN'a çocuklarımız ve öğretmenlerimiz adına teşekkür etti.

Üniversitemiz adına öğretim üyemiz Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN'ı yaptığı bu anlamlı çalışmadan dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )