Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Milli Kalecilerimiz Uğurcan ÇAKIR ve Arda AKBULUT’tan Rektörümüze Ziyaret

21 Eylül 2020 Pazartesi - Görüntülenme: 1091

Trabzonsporumuzun ve Milli Takımımızın başarılı kalecileri Uğurcan ÇAKIR ve Arda AKBULUT, Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU’yu makamında ziyaret etti.

Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı başvuru sonuçlarına göre Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne kayıt yaptırmaya hak kazanan Çakır ve Akbulut, kayıt işlemlerini tamamlamalarının ardından Rektörümüze ziyarette bulundu.

Yapılan ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Rektörümüz Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU, Millilerimize Üniversitemizi tercihlerinden dolayı teşekkür ederek derslerinde ve futbol hayatlarında başarılar diledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )