Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Üniversitemiz ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi Arasında Ortak Hizmet Projelerinin Protokolü İmzalandı

08 Eylül 2020 Salı - Görüntülenme: 2254

Üniversitemiz ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi arasında “Trabzon Büyükşehir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Projesi” ve “Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kurumsal İletişim Planının Hazırlanması ve Uygulanması Projesi” başlıklı projelere yönelik protokoller imzalandı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen imza törenine Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan KARAL ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet ADANUR’un yanı sıra, proje yürütücüsü olarak İletişim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Erdem TAŞDEMİR, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet YANIK ile Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Nazmi ÖZTÜRK katıldı.

Hazırlanan iş birliği protokolleri Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan KARAL ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet ADANUR tarafından imza altına alındı.

Protokolle imza altına alınan “Trabzon Büyükşehir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Projesi” kapsamında, Büyükşehir Belediyesi personelinin verilecek hizmet içi eğitimlerle yetkinliklerinin artırılması, böylece verimliliğin ve hizmet kalitesinin yükseltilmesi amaçlanıyor.

Protokol kapsamında imzalanan “Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kurumsal İletişim Planının Hazırlanması ve Uygulanması Projesi”nde ise Büyükşehir Belediyesi’nin hem kurum içi hem de kurum dışı kurumsal iletişim çalışmalarının planlanması ve uygulanması hususları yer alıyor. Kurum içine yönelik özellikle kurumsal aidiyet, kurumsal bütünleşme ve kurum içi iletişim uygulamalarının geliştirilmesi planlanırken, kurum dışına yönelik olarak ise vatandaş ile iletişim faaliyetlerinin iyileştirilmesi, oluşturulacak yeni iletişim kanalları ile vatandaş ve Büyükşehir Belediyesi arasındaki iletişimin etkinliğinin ve verimliliğinin artırılması hedefleniyor.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )