Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Akademisyenlerimize Tebrik

09 Mayıs 2020 Cumartesi - Görüntülenme: 2913

Üniversitemiz Fatih Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Coğrafya Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşegül ŞEYİHOĞLU’nun TÜBİTAK 4005 Yenı̇lı̇kçı̇ Eğı̇tı̇m Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında hazırlamış olduğu “Afet Eğitiminde Yenilikçi Bir Yaklaşım: Disiplinlerarası Afet Eğitimi (DAFET)” başlıklı projesi desteklenmeye değer bulunmuştur. Projesinin desteklenmesinden dolayı akademisyenimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Üniversitemiz İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Şule Yüksel ÖZMEN; COST Programı’nın "CA18204 Dynamics of placemaking and digitization in Europe´s cities" isimli aksiyonuna MC olarak atanmıştır. Akademisyenimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )