Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Milli Futbolcumuz Yusuf Yazıcı’dan Rektörümüze Ziyaret

26 Aralık 2019 Perşembe - Görüntülenme: 2062

Başarılarıyla üniversitemizi, şehrimizi, ülkemizi ve milletimizi her daim gururlandıran Milli Futbolcumuz ve öğrencimiz Yusuf Yazıcı, Rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu’yu makamında ziyaret etti.

Sayın Rektörümüz, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek geçtiğimiz günlerde talihsiz bir sakatlık geçiren Milli futbolcumuza geçmiş olsun dileklerini iletti ve başarılarının devamını diledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )