Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Kadın Voleybol Takımımız Şampiyon Oldu

18 Aralık 2019 Çarşamba - Görüntülenme: 2925

Kadın Voleybol Takımımız, Türkiye Üniversite Sporları 2. Ligi'nde şampiyon oldu. Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) tarafından 9-13 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenen ve Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı 2. Lig Voleybol Turnuvası'nda Kadın Voleybol Takımımız namağlup şampiyon olarak 1. Lig'e yükselmeyi başardı.

Üniversitemize büyük bir mutluluk ve gurur yaşatan voleybol takımımız başta olmak üzere, emeği geçen antrenörlerimizi ve idarecilerimizi gönülden kutluyor, 1. Lig müsabakalarında başarılanının devamını diliyoruz.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )