Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

‘Girişimcilik Haftası Söyleşileri’ Sona Erdi

22 Kasım 2019 Cuma - Görüntülenme: 1904

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın himayelerinde, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle, Üniversitemiz Teknoloji Transferi ve Proje Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Girişimcilik Haftası Söyleşileri” gerçekleştirildi.

“Doğu Karadeniz Girişimcilik Hareketi” adı altında, bölge üniversitelerinin de katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında, Üniversitemiz Teknoloji Transferi ve Proje Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından “Girişimcilik Haftası Söyleşileri” düzenlendi. Mahmut Goloğlu Kültür Merkezi’nde, üç gün boyunca süren etkinliklerde girişimciler, öğrenciler ve akademisyenlerle buluştu.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )