Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Trabzon Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından "Etkili İletişim ve Öfke Kontrolü Eğitimi" verildi

25 Ekim 2019 Cuma - Görüntülenme: 2248

Trabzon Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeline Prof. Dr. Erdem TAŞDEMİR ve Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN tarafından “Etkili İletişim ve Öfke Kontrolü Eğitimi” verildi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )