Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Trabzon Üniversitesi SEM Müdürü Prof. Dr. Hakan Şevki AYVACI ve Trabzon Üniversitesi Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Taner BAŞFIRINCI’dan KOSGEB’e İş Birliği ve Protokol Ziyareti

23 Eylül 2019 Pazartesi - Görüntülenme: 1092

Trabzon Üniversitesi SEM Müdürü Prof. Dr. Hakan Şevki AYVACI ve Trabzon Üniversitesi Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Taner BAŞFIRINCI, Trabzon KOSGEB Müdürü Muhammet Mustafa KURT ‘u ziyaret ederek Trabzon Üniversitesi ve KOSGEB arasındaki işbirliği ve protokol imkânlarını görüştüler.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )