Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Üniversitemiz Fatih Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN Türkiye Maarif Vakfında, Avrupa'daki Eğitim Merkezleri için hazırlanan "Oyun ve Drama Temelli Etkili İletişim Programı Geliştirme Komisyonu"nda yer aldı

18 Eylül 2019 Çarşamba - Görüntülenme: 4285

Üniversitemiz Fatih Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga ERDOĞAN, Türkiye Maarif Vakfı’nda  Avrupa’daki Eğitim Merkezleri için hazırlanan “Oyun ve Drama Temelli Etkili İletişim Programı Geliştirme Komisyonu”nda yer almıştır. İlk olma niteliği taşıyan çalışma önümüzdeki süreçte Fransa’daki Türkiye Maarif Vakfı Eğitim Merkezi’nde çocuklarla buluşacak ve aşamalı olarak diğer ülkelerde de uygulanacaktır. Öğretim üyemize yaptığı çalışmalardan dolayı üniversitemiz adına teşekkür ederiz.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )