Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

TRT Trabzon Radyosu’nda “Ceza Muhakemesinde Uzlaştırmacı Eğitimi” Konulu Canlı Yayın Programı Gerçekleştirildi

10 Eylül 2019 Salı - Görüntülenme: 2497

Trabzon Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SEM) Müdürü Prof. Dr. Hakan Şevki Ayvacı ve Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Soner Demirtaş, TRT Trabzon Radyosu’nda yayınlanan “Köşe Bucak Karadeniz” programına canlı yayın konuğu oldular.

Özgül Kömürcü’nün sunduğu canlı yayın programına katılan Trabzon Üniversitesi SEM Müdürü Prof. Dr. Hakan Şevki Ayvacı ve Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Soner Demirtaş, “Ceza Muhakemesinde Uzlaştırmacı Eğitimi” ile ilgili önemli bilgiler aktardılar.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )