Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, TRT’den ödül kazanan öğrencimiz Büşra Topçu’yu makamında kabul etti.

12 Temmuz 2019 Cuma - Görüntülenme: 2722

Rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, TRT’den ödül kazanan öğrencimiz Büşra Topçu’yu makamında kabul etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, TRT tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “Geleceğin İletişimcileri” yarışmasında “Radyo Yayıncılığı” kategorisinde üçüncülük ödülünü kazanan İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencimiz Büşra Topçu’yu makamında kabul etti.
Rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, öğrencimiz Büşra Topçu’yu yarışmada elde etmiş olduğu dereceden dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )