Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Trabzonsporlu Futbolcular Rektörümüzü Ziyaret Etti

04 Ocak 2022 Salı - Görüntülenme: 335

Trabzonspor'un yıldız oyuncuları ve Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Abdulkadir Parmak, Arda Akbulut, Hüseyin Türkmen ve Murat Cem Akpınar Rektörümüz Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu’yu ziyaret etti.

Spor Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Fatih Bektaş’ın da bulunduğu ziyarette Trabzonsporlu futbolcu Abdulkadir Parmak, Rektörümüze forma hediye etti. Rektörümüz Prof. Dr. Aşıkkutlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, futbolculara başarılarının devamını diledi.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )