Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Uzaktan Eğitim Duyurusu

22 Aralık 2021 Çarşamba

Trabzon ili genelinde devam eden kar yağışı nedeniyle, sadece 23 Aralık 2021 Perşembe günü Üniversitemizin ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarında yer alan tüm dersler haftalık ders programına göre belirlenen saatlerde bir (1) gün süreyle uzaktan öğretim (http://online.trabzon.edu.tr/) aracılığıyla yapılacaktır.

Stajlar ve uygulamalı dersler daha sonraki tarihlerde akademik birimler tarafından belirlenecek programa göre telafi edilecektir.  

Engelli ve hamile olan Üniversitemiz personeli idari izinli sayılacaktır.   

Üniversitemiz camiasına saygıyla duyurulur.

 

22.12.2021
Trabzon Üniversitesi Rektörlüğü

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )